צדוק קינן - מחלקת דפוס מסחרי

חברת צדוק-קינן מציעה לחברות הייטק, ביוטכנולוגיה, פרמצבטיקה, מוסדות חינוך וחברות מסחריות מגוון רחב של פתרונות בתחום הדפוס – והכול תחת קורת גג אחת. אנו יודעים ללוות את לקוחותינו מתחילת התהליך בשלב העיצוב הגרפי, דרך בחירת מוצרי הדפוס המתאימים ועד ההדפסה והשילוח.

הדפסת חוברות - מחירים הוגנים - שירות מהיר ומקצועי

עם למעלה מ 40 שנות ניסיון נוכל לייעץ מהי הדפסת החוברות המתאימה ביותר במחיר הוגן וזמן אספקה מהיר. חוברות מודפסות יכולות להגיע במגוון רחב של אפשרויות כגון חוברת עם גימור ספירלה, חוברת עם כריכה רכה או חוברת עם גימור סיכות. כמובן שלפני שמחליטים להדפיס חוברות צריך גם לחשוב על סוג הנייר המתאים: לדוגמא אם תרצו לכתוב הערות בחוברת הנייר המתאים ביותר יהיה נייר נטול עץ ולא כרומו על מנת שהדיו לא תמרח. מצד שני אם מדובר בהדפסת חוברות לחברות פארמה, רפואיות או כל חברה הדורשת הדפסת חוברות למטרת מיתוג ושיווק נמליץ על חוברות בהדפסת צבע על נייר כרומו וגימורים שונים. התקשרו ליועץ ההדפסות שלנו שילווה אותך בתהליך ההחלטה עד לקבלת החוברת המודפסת.

הדפסת חוברות

הדפסת מצגות

מתכוננים למצגת? לחברת צדוק קינן מגוון רחב של מצגות המתאימות להדרכה, מוסדות חינוך, חברות הייטק, הכשרה פנים ארגונית ועוד. ברשותנו מגוון רחב של אפשרויות כריכה בפורמטים שונים, הדפסה על סוגי נייר שונים כולל ניירות מהודרים וכמובן גימורים מיוחדים כגון לכה סלקטיבית והטבעות זהב. תוכלו לקבל את המצגות המודפסות במהירות וכמובן שאם תרצו עזרה בעיצוב הגרפי תוכלו להיעזר במחלקה הגרפית שלנו. דברו עם היועץ המקצועי שלנו בצדוק קינן כדי להיות בטוחים שאתם מקבלים את המצגת המקצועית ביותר והנכונה ביותר למטרתכם.

הדפסת כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור הם כלים שיווקיים לכל דבר ולמרות העידן הדיגיטלי שהשתלט על חיינו הם רלוונטיים מתמיד והכי נגישים. כל שיחה עם לקוחות, כנס עסקי או תערוכות כרטיסי ביקור הם תמיד מצרך מבוקש. למרות גודלו הקטן יחסית של כרטיס הביקור הוא יכול לעשות רושם גדול וישנם כמובן אפשרויות רבות להפוך כרטיס ביקור למושך במיוחד: גימורים מיוחדים כמו לכה סלקטיבית, כרטיסי ביקור עם הבלטות, כרטיסי ביקור עם פויל זהב ועד כרטיסי ביקר עבים במיוחד. כמובן שהחלק העיצובי של כרטיס הביקור חשוב לא פחות. QR עם סריקת קוד או אפילו חידה שהפתרון שלה יזכה לקוח בהנחה יכולים להיות רעיונות שיגרמו ללקוחותכם לזכור אתכם ולחזור אליכם. לכרטיס ביקור מנצח התקשרו לצוות צדוק - קינן

הדפסת קטלוגים

הדפסת הקטלוגים בדפוס צדוק -קינן נעשית על ידי מכונות ההדפסה הדיגיטליות המתקדמות ביותר בתעשיית הדפוס. הדפסת קטלוגים על ידי הדפסה דיגיטלית טומנת בחובה יתרונות רבים כגון אפשרות להדפיס כמויות קטנות במחירים הוגנים, הדפסת קטלוגים בלוחות זמנים קצרים ואפילו השבחות שונות כגון לכה סלקטיבית, הבלטות ועוד. יתרון נוסף של הדפסת קטלוגים על ידי הדפסה דיגיטלית היא אפשרות מידע משתנה. בשיטה זו ניתן להדפיס פרמטרים אישים בכל קטלוג כגון שם אישי, כתובת אימייל וכדומה. אפשרות זאת הופכת את הקטלוג למשהו אישי יותר שנשמר לאורך זמן. דברו עם הצוות המקצועי של צדוק – קינן על מנת ליצור קטלוג שיהיה שיווקי, מכירתי, ומעוצב ברמה גבוהה.

הדפסת מחברות ממותגות

בדפוס צדוק – קינן אנו מציעים שירותי הדפסת מחברות ממותגות בכל כמות, בלוחות זמנים קצרים ובמחירים טובים גם בכמויות קטנות. את הדפסת המחברות נוכל לעשות תוך מענה אישי כך שתוכלו לקבל מחברות בדיוק בגודל, בכמות ובלוחות הזמנים שלכם. מחברות ממותגות הינן מוצר שימושי במגוון רחב של אירועים ואפשרות מצוינת לפרסם את שם החברה ולחשוף את שירותכם. מחברות מחולקות בכנסים, הרצאות ובמסגרות לימוד שונות כאשר בכולם יש תמיד את הצורך לרשום הערות שונות. גם במוסדות חינוך שונים מחברת איכותית ונוחה לשימוש הינה שימושית מאוד וללא תחליף. וכמובן שזאת היא הזדמנות מצוינת להדהד את שם החברה שלכם. מחברות ממותגות יכולות להגיע בגימורים שונים כגון ספירלות, מחברת סיכה וכריכה קשה או רכה.

הזמנות B2B און ליין

מערכת ה B2B לניהול והזמנת עבודות דפוס מאת צדוק קינן נותנת מענה לרשתות עם סניפים בפריסה רחבה וארגונים מרובי מחלקות. מערכת ה B2B תוכננה לחסוך כסף, זמן וכוח אדם ע"י ריכוז קבצי הגרפיקה והזמנת כל עבודות הדפוס במערכת אמינה וידידותית למשתמש. התוצאה היא יצירת אחידות במחירים, בתוצרים ובשירות לכלל משתמשי המערכת.

צריכים הדפסת קטלוגים, כרטיסי ביקור או מצגות? דברו איתנו

03-5660890 שלוחה 109

תוצרת הארץ 12 ת"א