זקוק לאלפי חוברות וערכות לכנס? מעוניין להדפיס מספר בודד של חוברות לקורס?

מאז הקמתה שוקדת צדוק-קינן על שימור ובניית יכולות טכנולוגיות גבוהות על מנת לספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים. מתוך הכרה בכך שהעולם צועד קדימה בעקביות הקפידה החברה תמיד לעקוב אחר השינויים והחידושים בתחום הדפוס ולהתחדש בציוד המתקדם ביותר הקיים בשוק.

מכללה? מכון אוניברסיטאי? גוף הדרכה פרטי או אחראי הדרכה בארגון?

שילוב הטכנולוגיות הדיגיטליות עם מחלקות ייצור של דפוס אופסט, מאפשר לצדוק-קינן לספק את מרבית צורכי מכללות, מכונים אוניברסיטאיים, גופי הדרכה פרטיים ומחלקות הדרכה בארגונים.

אילו פתרונות אטרקטיביים יכולים לסייע גם לך?

  • הדפסת חוברות בודדות
  • הכנת מאות ואף אלפי ערכות לכנס או לכל מטרה אחרת
  • הדפסת כמות קטנה או מהדורה לניסיון
  • הדפסת אלפי עותקים להפצה

* כל פתרון תפור בדיוק רב לצרכי הלקוח

הידעת?

חברת צדוק-קינן הייתה מחלוצות הדפוס הדיגיטלי בישראל!
עוד בתחילת שנות ה – 90 החלה החברה לקלוט מכונות דיגיטליות מתוצרת זירוקס בליווי מערכות בקרה של סאייטקס. כגורם מוביל בענף הדפוס בארץ התבקשה החברה
לא אחת לשמש כ- beta site למכונות חדשות לצורך חוות דעת מקצועית מ"השטח".

יתרונות בולטים בגללם P.O.D כדאית במיוחד בצדוק-קינן

  • אפליקציה מחשובית חכמה - התכיפות הגבוהה בה מתעדכנות גרסאות החוברות / ספרי הדרכה, בשילוב עם מספר תלמידים המשתנה מקורס לקורס ומתקופה לתקופה, הניעו אותנו ב לפתח אפליקציה מחשובית חכמה המאפשרת הזמנת חוברות וספרות הדרכה on-line בהתאם למספר הנרשמים לכל קורס במהירות וביעילות. בדרך זו מקבל הלקוח בדיוק את כמות החוברות הדרושה, לא פחות ולא יותר ובלוחות זמנים מהירים מאד.
  • דוחות מפולחים - האפליקציה המחשובית החכמה מאפשרת קבלת דוחות שונים, ברמות פילוח שונות, וזאת במטרה לספק למנהלי החברות מידע זמין ואיכותי המסייע לקבלת החלטות ניהוליות חשובות.