חברת צדוק-קינן מאפשרת לחברות ציבוריות להפוך כל דוח "יבש", הכולל נתונים ותוצאות כספיות, לדוח כספי מהודר המהווה כלי שיווקי ראשון במעלה. הדוחות המהודרים – המחולקים למשקיעים פוטנציאליים, לקוחות, בעלי עניין ועוד – תורמים לקידום יעדי החברה וידועים כבעלי ערך מוסף גבוה בכל הנוגע לתדמיתה.
לאור האמור, בנוסף לדיווח המתחייב במערכת המגנא, חברות רבות נוהגות להוציא לאור דוח תקופתי מודפס ברמה ובאיכות גבוהים. דוח זה מחולק למשקיעים פוטנציאליים, לקוחות, בעלי עניין ועוד.

ההיכרות המעמיקה והניסיון הרב בתחום הדיווחים המשולבים במגוון יכולות הדפוס, מאפשר לנו להציע ללקוחותינו הפקדת דוחות מהודרים ואיכותיים גם בלוח זמנים קצר במיוחד. בין אם מדובר במסיבת עיתונאים המתקיימת בבוקר ומצריכה עבודה לילית מאומצת ובין אם מדובר בהדפסת דוח מורכב בצבע מלא והשבחות מיוחדות, אנו בצדוק-קינן מכירים היטב את שלבי העבודה ולוחות הזמנים הנדרשים כדי "לתפור את הפרויקט" ולספק את המוצר האיכותי ביותר במהירות וביעילות.

כמו כן ניתן להפיץ עותקים מהדוח המהודר באמצעות מערכת סינדרלה – הפצה ממוקדת ויעילה בהתאם לפילוח המבוקש ע"י הלקוח.


לפרטים נוספים, הנכם מוזמנים ליצור קשר ישיר עם חיים ג'ילט, מנהל מחלקת שוק ההון בחברה, באמצעות דוא״ל או בטל': 03-5660890 שלוחה 137